£ódzkie

zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie Nastêpne og³oszenie >>

Pracownik pordukcyjno-magazynowy w Aleksandrowie £odzkim

Aleksandrów £ódzki

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Dam Prace

Pracownik produkcyjno-magazynowy

Zadania:
- dostarczanie komponentów na stanowiska produkcyjne
- obs³uga wózków wid³owych - wysoki sk³ad, czo³owe, boczne
- przyjêcia i wydania towaru
- obs³uga systemów magazynowych
- praca ze skanerem
- streczowanie palet z wyrobem gotowym
Wymagania:
- uprawnienia do kierowania wózkami wid³owymi wysokiego sk³adowania (UDT)
- do¶wiadczenie w pracy na magazynie
- praktyczna umiejêtno¶æ obs³ugi systemów magazynowych - SAP
Oferta:
- umowa o pracê tymczasow± na pe³en etat
- stabilne d³ugofalowe zatrudnienie
- dofinansowanie do kantyny pracowniczej
- dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
- grupowe ubezpieczenie
- praca w systemie 3 zmianowym (wolne weekendy)

Miejsce pracy: Aleksandrów £ódzki

Og³oszenie dodane: Wtorek, 14 Maj, 2024  12:17

Identyfikator: 743240

Wy¶wietleñ: 1081

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶

Podobne og³oszenia

  1. Pracownik Magazynu B³onie. Praca Od Zaraz!
  2. Pracownik produkcji
  3. Pracownik hali (Przebudowa sklepu) - Sulechów
  4. pracownik hali- wyk³adanie towaru
  5. Pracownik Hali &#8211; Stoisko: Tekstylia Domowe