£ódzkie

zmieñ miasto

Og³oszenie Nr: A743181

M³odszy specjalista ds. jako¶ci i dokumentacji technicznej- praca sta³a (£ód¼, £ód¼)

Og³oszenie dodane: Wtorek, 14 Maj, 2024  08:45
Wygasnie: Sroda, 14 Maj, 2025  08:45

Typ og³oszenia: Dam Prace

M³odszy specjalista ds. jako¶ci i dokumentacji technicznej

Zadania:

Tworzenie specyfikacji technicznych produktów w systemie
Praca w laboratorium przy testach produktu (przeprowadzanie testów wytrzyma³o¶ciowych prototypów opakowañ w laboratorium)
Przygotowywanie raportów i analiz
Przestrzeganie wewnêtrznych procedur i instrukcji
Praca z in¿ynierami

Wymagania:

Wykszta³cenie ¶rednie (mile widziane wy¿sze techniczne)
Znajomo¶æ j. angielskiego na poziomie dobrym
Umiejêtno¶æ pracy w zespole

Oferta:

Atrakcyjne wynagrodzenie
Dostêp do benefitów Manpower Premium: opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na ¿ycie
Pe³n± wyzwañ pracê w miêdzynarodowym ¶rodowisku
Mo¿liwo¶æ rozwoju kompetencji zawodowych
Oferta pracy sta³ej na Umowê o pracê
Mo¿liwo¶æ pracy hybrydowej

Miejsce pracy £ód¼ Retkinia
5 hits