£ódzkie

zmieñ miasto

Og³oszenie Nr: A743143

Stolarz-oferta pracy (£ód¼, £ód¼)

Og³oszenie dodane: Poniedzialek, 13 Maj, 2024  14:30
Wygasnie: Wtorek, 13 Maj, 2025  14:30

Typ og³oszenia: Dam Prace

STOLARZ

Zadania:
- Realizowanie zadañ produkcyjnych zgodnie z dokumentacj± w sposób gwarantuj±cy najwy¿sz± jako¶æ
- Zgodna z instrukcj±, obs³uga maszyn i narzêdzi
- Pos³ugiwanie siê sprzêtem pomiarowym na wyznaczonym stanowisku pracy (miarka, suwmiarka, itp.)
- Przestrzeganie przepisów BHP

Wymagania:
- Mile widziane wykszta³cenie zasadnicze lub ¶rednie techniczne
- Mile widziane do¶wiadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- Mile widziana umiejêtno¶æ odczytania informacji z rysunku technicznego
- Mile widziana umiejêtno¶æ pos³ugiwania siê narzêdziami pomiarowymi
Oferujemy:
- stawkê bazow± 4500 + miesiêczn± premiê do 500 z³ (je¿eli ca³y dzia³ realizuje normê).
- sta³y dodatek za prace wed³ug grafiku w niedzielê 80%
- dwukrotny dodatek za pracê w nocy wynosi 40% z 4242 z³ brutto
- 200% dodatek za pracê w dodatkow± niedzielê
- coroczne nagrody za realizacjê planów produkcyjnych
- zatrudnienie w oparciu u umowê o pracê
- pakiet benefitów pozap³acowych Manpower Premium: karta MultiSport, prywatna opieka medyczna,
ubezpieczenie grupowe
- 3 zmiany po 8h
Miejsce wykonywania pracy: £ód¼ - Ba³uty
8 hits