Łódzkie

<< Poprzednie ogłoszenie

Inżynier ds. Sprzedaży Eksportowej

Łódź

Biuro Rekrutacji Pracowników Etif Polska SP.z.o.o dla Naszego Klienta Międzynarodowego Koncernu będącego Liderem w dziedzinie technologii energetyki i automatyki - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

Prowadzeni i realizacja strategii sprzedaży transformatorów mocy,
Aktywne prowadzenie sprzedaży transformatorów mocy na rynkach eksportowych,
Analiza zapytań ofertowych, przygotowywanie ofert i prowadzenie negocjacji techniczno-handlowych,
Prowadzenie uzgodnień technicznych w zakresie sprzedawanych produktów,
Utrzymywanie bezpośrednich relacji z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi,
Udział w opracowaniu i realizacji strategicznych planów marketingowych,
Kontrola terminowości i wolumenu pozyskiwania zamówień,

Wymagania:
Wykształcenie wyższe techniczne (mile widziani absolwenci),
Min. 2 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku sprzedażowym,
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komuikację w międzynarodowym środowisku,
Znajomość drugiego języka obcego- niemieckiego, rosyjskiego, francuskiego będzie dodatkowym atutem,
Komunikatywność pozwalająca na swobodne prowadzenie rozmów techniczno-handlowych i wykonywanie proezentacji produktu,
Samodzielność, odpowiedzialność,
Umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu,
Nastawienie na realizację celów,
Praktyczna znajomość MS Office,
Gotowość do częstych podróży służbowych,
Prawo jazdy kat. B,

Oferujemy:
Pracę w międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji na rynku,
Dobre warunki pracy,
Szkolenia produktowe i doskonalące umiejętności,
Atrakcyjne warunki wynagrodzenia i premiowania,
Możliwości rozwoju.

Opis dodatkowy:

Kandydatów spełniających powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV na adres e-mail rekrutacja@etif.eu w tytule e-mail podając nr ref. ISE/03/14

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)

Agencja Zatrudnienia nr 6943

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 10 Marzec, 2014  15:25

Identyfikator: 499481

Wyświetleń: 2211