Łódzkie

Trener Do Prowadzenia SzkoleŃ Z Zakresu SprzedaŻy, ObsŁugi Klienta I Prac Biurowych

Cała polska

Firma Kontraktor Sp. z o.o. w związku z rozwojem firmy, poszukuje kandydatów na stanowisko:

TRENER DO PROWADZENIA SZKOLEŃ Z ZAKRESU SPRZEDAŻY, OBSŁUGI KLIENTA I PRAC BIUROWYCH

Główne zadania na stanowisku:

- Tworzenie i realizowanie szkoleń z zakresu sprzedaży, obsługi klienta, prac biurowych na potrzeby firmy z uwzględnieniem różnorodnych metod i technik uczenia się
- Tworzenie i aktualizacja materiałów i programów szkoleniowych
- Realizacja dedykowanych warsztatów oraz innych form wsparcia i edukacji dla pracowników wg wytycznych zleceniodawcy
- Ciągłe doskonalenie istniejących form edukacyjnych w oparciu o informację zwrotną od zleceniodawcy oraz trendy/ innowacje pojawiające się na rynku

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe, minimum dwa lata doświadczenia w prowadzeniu szkoleń o tej tematyce potwierdzonych dokumentami
- Kursy/szkolenia lub inne certyfikaty, dokumenty uprawniające do świadczenia usług
- Mile widziane prowadzenie szkoleń z osobami z niepełnosprawnościami

Oferujemy:

- Zatrudnienie w ramach umowy zlecenie lub umowy współpracy
- Zdobycie ciekawego doświadczenia i rozwój zawodowy

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres rekrutacja@kontraktor.biz.pl lub kontakt tel. 884 201 708

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 08 Maj, 2023  14:08

Identyfikator: 729742

Wyświetleń: 26751