Łódzkie

<< Poprzednie ogłoszenie

Spawacz Tig

Drezno, Niemcy

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Stanowisko: Spawacz TIG z językiem niemieckim
Miejsce pracy: okolice Drezna, Niemcy
Numer ref. 02/28/MR/2017

Corona Silesia Sp. z o.o. Agencja Pracy tymczasowej wpisana do rejestru KRAZ nr 16192. Dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku: Spawacz TIG

Firma znajduje się 2 godziny drogi od granicy polsko-niemieckiej

Opis stanowiska:
-spawanie różnych elementów,
-spawanie precyzyjne,
-praca z wykorzystaniem rysunku technicznego,
-spawanie bardzo cienkich rurek metodą TIG,
Wymagania:
-uprawnienia spawalnicze (mile widziane),
-wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie techniczne,
-doświadczenie minimum 3 lata przy spawaniu,
-dokładności, precyzji, dobrego wzroku,
-znajomość rysunku technicznego,
-gotowość do pracy w systemie zmianowym,
-znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym

Oferta:
-umowę o pracę i długoterminową współpracę,
-pracę zawsze na tym samym oddziale,
-opłacone zakwaterowanie w komfortowych mieszkaniach,
-atrakcyjne wynagrodzenie,
-dodatki za nadgodziny ,
-możliwość otrzymania zaliczki,
-opiekę polskiego biura,
-kompetentnych współpracowników,
-jest możliwość pobierania świadczeń Kindergeld.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 519685033 lub przesłanie CV na adres e-mail rekrutacja@corona-silesia.pl/
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).&#8221;
Uwaga! Jeśli zainteresowała Cię powyższa oferta ale nie odpowiada Ci miejsce lub nie spełniasz wszystkich wymagań to zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego już dziś. Nasi rekruterzy pomogą Ci w w znalezieniu odpowiedniej pracy zagranicą.

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 11 Lipiec, 2017  13:55

Identyfikator: 615706

Wyświetleń: 1573