Łódzkie

<< Poprzednie ogłoszenie

Praca w roli opiekunki dla Pani Christiany

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Podopieczna choruje na nowotwór. Seniorka ma również problemy z sercem, nadciśnienie oraz zaburzenie rytmu serca. Pani Christiana porusza się przy wsparciu i asekuracji drugiej osoby.

Obowiązki:
&#183;Pomoc seniorce w kąpieli oraz pielęgnacji ciała
&#183;Czuwanie w nocy oraz w razie potrzeby wstawanie do podopiecznej
&#183;Pomoc w ubieraniu oraz rozbieraniu
&#183;Towarzyszenie w wizytach lekarskich
&#183;Prowadzenie domu: gotowanie, sprzątanie, pranie, robienie zakupów oraz opieka nad zwierzątkiem domowym

Wymagania:
Od kandydatek oczekujemy gotowości podjęcia pracy na 2 &#8211; 3 miesiące, minimum komunikatywnej znajomości języka niemieckiego, doświadczenia w opiece nad osobami starszymi i chorymi. Dodatkowym atutem będzie czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
Kandydatom zapewniamy: zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy, legalne zatrudnienie, pokrycie kosztów przejazdu, atrakcyjne wynagrodzenie, odprowadzane składki, ubezpieczenie.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na angelika.polak@gowork.pl/ albo wysłanie SMS na numer:797898769o treści: 1765, podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY
Zapraszamy do odwiedzenia nas!
Oddział w Łodzi
ul. Gdańska 90, lok. 1-4
opiekunka.gowork.pl/

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 09 Luty, 2017  13:50

Identyfikator: 604923

Wyświetleń: 1569