Łódzkie

<< Poprzednie ogłoszenie

Praca na Produkcji Zachodnie Czechy

Agencja pracy, Persona-Direktservice Sp. z o. o., zajmująca się zatrudnianiem osób do pracy za granicą, poszukuje kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI
(Miejsce pracy: Czechy, Bor u Tachova)
Nr ref: 01/2016/CZ/PP

Obowiązki:
- praca na linii montażowej w branży motoryzacyjnej,
- montaż siedzeń do samochodów,
- przygotowanie materiału do obicia,
- robienie testów kontrolnych,
Wymagamy:
- bardzo dobry stan zdrowia,
- możliwości rozpoczęcia pracy od zaraz,
- wykształcenia min. zawodowego,
- chęci do pracy, dokładność, sumienność, zaangażowanie,
- gotowości do zmiany miejsca zamieszkania,
- gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym,
- nie wymagamy doświadczenia ani znajomości języka!
Oferujemy:
- zatrudnienie długoterminowe (czeska umowa o pracę na 1 rok z możliwością przedłużenia),
- wynagrodzenie w przedziale 3000 - 35000 zł netto/m-c,
- dodatki za pracę w godzinach nocnych, w weekendy, za nadgodziny etc.
- darmowe zakwaterowanie w hotelach pracowniczych,
- darmowy posiłek,
- opiekę koordynatora,
- możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,
- PRACA DLA MĘŻCZYZN

Aby aplikować należy przesłać do nas swoje cv: info@persona-direktservice.pl/. W tytule prosimy podać nr ref.: 01/2016/CZ/PP
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Więcej informacji pod nr tel.: 792-488-288 (biuro czynne od poniedziałku do piątku od 8:00 do 17:00)

Do zgłoszenia należy dołączyć klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)."

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 02 Pazdziernik, 2017  14:39

Identyfikator: 621745

Wyświetleń: 1234