Łódzkie

<< Poprzednie ogłoszenie

Kamieniarz, atrakcyjne wynagrodzenie , Anglia

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego jest firmą zajmującą się rekrutacją pracowników oraz szkoleniami przygotowującymi na stanowisko pracy.

Aktualnie dla swojego angielskiego klienta poszukujemy pracownika na stanowisko:
KAMIENIARZ/PRACOWNIK BUDOWLANY
Miejsce pracy:Shropshire , Anglia

Wymagania:
- język angielski na poziomie podstawowym,
- doświadczenie na w/w stanowisku.

Zakres obowiązków:
- wykonywanie kominków, pomników,
- polerowanie granitu.

Warunki zatrudnienia:
- zatrudnienie w oparciu o angielską umowę o pracę,
- atrakcyjna stawka godzinowa &#8211; w zależności od doświadczenia,
- godziny pracy: od poniedziałku do piątku 8-17,
- pracodawca może pomóc w poszukiwaniach zakwaterowania.

Osoby zainteresowane oraz spełniające wymagania prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych do dnia 25.05.2016 roku na adres mailowy praca@irkl.pl/, a także dopisek w sprawie jakiej oferty pracy wysyłają Państwo CV.
Zapraszam do kontaktu telefonicznego pod numer733 516 777.
Prosimy również o dołączenie do CV następującej klauzuli:
&#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami. Zgadzam się na przetwarzanie przez IRKL Sp. z o.o. moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji.&#8221;
Nasze oficjalne uprawnienia rekrutacyjne możecie Państwo zweryfikować w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia, gdzie jesteśmy zarejestrowani jako agencja zatrudnienia nr 10485.

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 17 Maj, 2016  12:09

Identyfikator: 582865

Wyświetleń: 2387