Łódzkie

<< Poprzednie ogłoszenie

Dyrektor Hotelu

Piotrków Trybunalski

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Poszukujemy managera ***Hotelu w Piotrkowie Trybunalskim.
Zakres obowiązków:
- kompleksowe zarządzanie hotelem
- zatrudnienie pracowników
- zarządzanie pracą 40 osobowego zespołu
- utrzymywanie stałych i dobrych relacji z kluczowymi klientami
- sprawne koordynowanie działań administracyjnych oraz promocyjnych
- utrzymywanie wysokiej jakości świadczonych usług
- tworzenie ofert oraz pozyskiwanie nowych klientów
- budowanie marki
- opracowanie rocznego budżetu planu z założeniami sprzedażowymi oraz kosztowymi zarówno dla hotelu jak i gastronomi
- przygotowywanie sprawozdań, analiz oraz innych zestawień
- opracowanie planów ekonomicznych i marketingowych
- optymalizowanie kosztów
- organizacja pracy personelu
Wymagania
- wykształcenie wyższe hotelarskie
- min. 2 letnie doświadczenie w hotelu na podobnym stanowisku
- wysoka kultura osobista
- zaangażowanie
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
Oferujemy
- komfortowe warunki pracy
- wysokie możliwości samorealizacji na kierowniczym stanowisku
- atrakcyjne wynagrodzenie
- zakwaterowanie, wyżywienie
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

CV proszę wysyłać na maila z dopiskiem HOTEL
Kontakt:
tomasz@wilk.biz.pl/

Ogłoszenie dodane: Sobota, 06 Marzec, 2010  21:02

Identyfikator: 157361

Wyświetleń: 57077