Łódzkie

<< Poprzednie ogłoszenie

Sprzedawca / Doradca Klienta

Łódź

Jesteśmy firmą handlową, od wielu lat rozwijającą się na polskim rynku. W związku z rozwojem sprzedaży kierowanej do klientów detalicznych poszukujemy Pracowników na stanowisko:

Sprzedawca

Miejsce pracy: Łódź
Nr ref. Sprzedawca/top-ogłoszenia

Zakres zadań:
realizację założonych zadań sprzedażowych;
dbałość o profesjonalną obsługę klienta, zgodną ze standardami firmy;
dbanie o wizerunek sklepu;
budowanie pozytywnych relacji z klientami.

Wymagania:
doświadczenie w sprzedaży (w działach obsługi klienta) mile widziane;
wykształcenie średnie;
umiejętność negocjowania;
umiejętność planowania i organizacji pracy;
zorientowanie na osiąganie wyznaczonych celów;
znajomość pakietu MS Office;

Oferujemy:
pracę w prężnie rozwijającej się firmie;
możliwość rozwoju zawodowego;
system premiowania uzależniony od osiąganych wyników.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie aplikacji po przez portal TOP- Ogłoszenia.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

Ogłoszenie dodane: Piatek, 17 Styczen, 2014  16:25

Identyfikator: 493588

Wyświetleń: 3192