Łódzkie

<< Poprzednie ogłoszenie

Specjalista ds. Sprzedaży (SDSK/01/18)

Ksawerów

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 10 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

Specjalista ds. Sprzedaży

Miejsce pracy: Ksawerów

Opis stanowiska:

Wspieranie sprzedaży oraz prowadzenie bieżącej dokumentacji.
Kontakt mailowy oraz telefoniczny z klientem.
Utrzymywanie trwałych, dobrych relacji z pozyskanymi kontrahentami.
Wspieranie wewnętrznych procesów.
Dbanie o porządek i organizację własnego stanowiska pracy.
Wymagania:

Doświadczenie w sprzedaży.
Wysokie zdolności interpersonalne.
Dobra organizacja pracy.
Praktyczna znajomość pakietu MS Office
Komunikatywna znajomość j.angielskiego.
Mile widziana znajomość j. niemieckiego ( lub inne języki).
Prawo jazdy kat. B
Wykształcenie min. średnie ( mile widziane techniczne)
Oferujemy:

Umowę o pracę.
Atrakcyjne wynagrodzenie ( podstawa + premia ).
Możliwość rozwoju zawodowego.
Wszystkie potrzebne do pracy narzędzia.
Praca od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00
Dodatkowe informacje:

Kontakt telefoniczny: 882-167-624.

weegree.es-candidate.compl/application/form/271197/1020/0/

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 13 Marzec, 2018  09:24

Identyfikator: 630584

Wyświetleń: 1196