Łódzkie

<< Poprzednie ogłoszenie

Kasjer/ka - Łódź

Łódź

Agencja Pracy Full Job (numer certyfikatu 6716) poszukuje pracowników dla jednego ze swoich klientów na stanowisko:

- kasjer/sprzedawca w markecie budowlanym w Łodzi.

Zakres obowiązków:
- osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę kasy fiskalnej oraz profesjonalną obsługę Klienta.

Wymagania:
- dyspozycyjność do pracy zmianowej (także w weekendy),
- komunikatywność i odpowiedzialność,
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, jednakże nie jest to warunek konieczny - zapewniamy pracownikom niezbędne szkolenie.

Oferujemy:
- atrakcyjną stawkę godzinową,
- zatrudnienie na podstawie umowy cywilno-prawnej,
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
- możliwość długotrwałej współpracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji poprzez formularz.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W przesłanych dokumentach prosimy zawrzeć następującą klauzulę: Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883).

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 26 Marzec, 2015  12:10

Identyfikator: 543424

Wyświetleń: 2595