£ódzkie

zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie

DYREKTOR ODDZIA£U / Bielsko-Bia³a

Bielsko-Bia³a

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Dam Prace

Wspólnie z naszym klientem, którym jest miêdzynarodowa grupa kapita³owa obecna od kilkunastu lat na polskim rynku, poszukujemy osoby na stanowisko managerskie:

DYREKTOR ODDZIA£U

w mie¶cie:

OPIS STANOWISKA:
&#8226; Do podstawowych zadañ Dyrektora Oddzia³u nale¿y: prowadzenie Oddzia³u, poprzez osobi¶cie zarz±dzany zespó³ Doradców Klienta, zatrudnia Kierowników Zespo³ów, Specjalistów, raportuje do Dyrektora ds. Rozwoju, odpowiada za realizacjê zadañ sprzeda¿owych podleg³ej placówki, odpowiada za politykê personaln± oraz rozwój osobowy podleg³ej struktury, kszta³tuje politykê szkoleniow± w podleg³ej placówce (w oparciu o standardy Firmy), organizuje obs³ugê klienta, dysponuje i odpowiada za bud¿et oddzia³u.
ZAPEWNIAMY:
&#8226; Bardzo dobre warunki finansowe.
&#8226; Pracê w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
&#8226; Stabilno¶æ zatrudnienia.
&#8226; Profesjonalne szkolenia.
&#8226; Samodzielno¶æ w podejmowaniu decyzji.
&#8226; Mo¿liwo¶ci rozwoju zawodowego w formie awansów.
&#8226; Narzêdzia niezbêdne do wykonywania pracy takie jak: laptop, telefon komórkowy, bud¿et celowy etc.
OCZEKUJEMY:
&#8226; Co najmniej 1 roczne do¶wiadczenie w organizowaniu struktur sprzeda¿owych (preferowane do¶wiadczenie w organizowaniu struktur pracuj±cych w oparciu o umowê agencyjn±).
&#8226; Znajomo¶ci rynku finansowego (preferowana znajomo¶æ rynku kapita³owego &#8211; gie³da, inwestycje, fundusze).
&#8226; Umiejêtno¶æ pracy tak z Kierownikami jak i z Doradcami.
&#8226; Minimum 3 letniego do¶wiadczenia zawodowego.
&#8226; Przerwa w prowadzeniu struktur sprzeda¿owych nie d³u¿sza, ni¿ 6 miesiêcy.
&#8226; Preferowane osoby posiadaj±ce zaplecze rekrutacyjne.
&#8226; Preferowane osoby posiadaj±ce licencjê KNUiFE.
&#8226; Dojrza³o¶ci ¿yciowej i zawodowej.
&#8226; Wykszta³cenia wy¿szego.
&#8226; Zdolno¶ci organizacyjnych i komunikacyjnych.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przes³anie aktualnego CV wraz ze zdjêciem oraz listem motywacyjnym na adres mailowy:

basia@aboutyou.pl/

z podaniem odpowiedniego nr referencyjnego:

DYREKTOR ODDZIA£U / Bielsko - Bia³a

Do CV i Listu Motywacyjnego prosimy do³±czyæ niniejsz± klauzulê:

"Wyra¿am zgodê na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbêdnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustaw± z dnia 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ustaw nr 133 poz. 883)."

Og³oszenie dodane: Wtorek, 13 Lipiec, 2010  12:42

Identyfikator: 200577

Wy¶wietleñ: 8160

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶

Podobne og³oszenia

  1. Dyrektor Hotelu
  2. Dyrektor Dzia³u Handlowo-Technicznego
  3. Dyrektor Oddzia³u / POZNAÑ
  4. Dyrektor Sprzeda¿y w Sektorze Finansowym
  5. Dyrektor Eksportu