Łódzkie

ZatrudniĘ Instruktora Do Prowadzenia ZajĘĆ W SzkÓŁce PiŁkarskiej

ŁÓDŹ

ZATRUDNIĘ INSTRUKTORA DO PROWADZENIA ZAJĘĆ W SZKÓŁCE PIŁKARSKIEJ &#8222;ŁÓDŹ&#8221;

Poszukujemy kandydata na stanowisko instruktora do prowadzenia zajęć z piłki nożnej w szkółce piłkarskiej dla dzieci w wieku od 2 do 6 lat zlokalizowanej w ŁODZI

Wymagania:
* Kwalifikacje instruktora lub trenera piłki nożnej.
* Wykształcenie wyższe, licencjat lub magister (może być w trakcie studiów mgr.), kierunek wychowanie fizyczne, pedagogika.
* Dobry kontakt z dziećmi w wieku przedszkolnym i szkolnym, mile widziane doświadczenie zawodowe.
* Zamiłowanie do sportu zwłaszcza do piłki nożnej.
* Energiczność, pogoda ducha, kreatywność.

Zadania:
* Prowadzenie specjalistycznych zajęć dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesno-szkolnym, zgodnie ze standardami programu.
* Praca w godzinach popołudniowych.
* Dbanie o dobry kontakt z dziećmi oraz ich rodzicami.
* Pomoc w promocji szkółki.

Oferujemy:
* Atrakcyjne wynagrodzenie.
* Szkolenie i licencję trenera programem Football Kids.
* Zatrudnienie na dłuższy okres, umowa zlecenie lub umowa o dzieło.
* Strój sportowy dla trenera oraz pomoce do prowadzenia zajęć.
* Miłą współpracę.

Kontakt:
CV proszę przesyłać na adres mailowy m.bereza@football-kids.com
Telefon: 503-175-581 Marek Bereza.

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 24 Wrzesien, 2015  09:53

Identyfikator: 562549

Wyświetleń: 3413