Łódzkie

<< Poprzednie ogłoszenie

Wykładanie towaru - Zgierz.

Zgierz

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Grupa Progres

Grupa kapitałowa Progres to ogólnopolski dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, rekrutacji stałych, szkoleń oraz doradztwa personalnego. Od 2002 roku stajemy naprzeciw najbardziej zaawansowanym projektom mając w zasięgu 3 niezależne specjalizacje: Progres HR, Progres Consulting oraz Progres Permanent Recruitment. Taka dywersyfikacja pozwoliła nam nie tylko stworzyć kompleksowy pakiet usług łączący w sobie profesjonalizm, elastyczność i indywidualizm, ale również zmienić postrzeganie rozwiązań doradczo-szkoleniowych i rekrutacyjnych.

Znajdujemy się w pierwszej dziesiątce polskiego rynku Agencji Pracy Tymczasowej. Współpracujemy z ponad 600 firmami na terenie całego kraju, dzięki 12 sprawnie funkcjonującym oddziałom.

Pracownik sklepu / wykładanie towaru.
Miejsce pracy:Zgierz.

Opis stanowiska pracy:
-pomoc przy otwarciu sklepu,
-prace porządkowe,
-wykładanie asortymentu na półki sklepowe,
-dbanie o standardy ustawiania produktów.

Wymagania:
-mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
-AKTUALNA KSIĄŻECZKA SANEPIDOWSKA - WYMAGANA
-zaangażowania w wykonywaną pracę,
-dokładność, sumienność, punktualność,
- dyspozycyjności w dniach 30-31 październik.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: justyna.piotrowska@grupaprogres.pl/

Prosimy o dołączenie życiorysu i podpisanie następującej klauzuli: &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, potrzebnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)&#8221;. Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 21 Pazdziernik, 2014  15:40

Identyfikator: 526405

Wyświetleń: 2838