Łódzkie

<< Poprzednie ogłoszenie

Inwentaryzacja

Łódź

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Numer referencyjny:
LDZ/010/INW

Miejsce pracy:
ŁÓDŹ

Opis pracodawcy:
Aktualnie dla Naszego Klienta poszukujemy osób chętnych do wzięcia udziału w inwentaryzacji w Manufakturze.
Nr cert. AZ5088

Zakres obowiązków:

Pracodawca oferuje:
Oferujemy:
- pracę pod koniec września
- atrakcyjną stawkę godzinową
- możliwość dodatkowego zarobku

Pracodawca oczekuje:
Wymagania:
- dyspozycyjność w dniach 23 września - 24 września

Informacje dodatkowe:
Oferta pracy tymczasowej.

Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie

Rodzaj pracy:
Inne

Adres:
Osoby chętne prosimy o wysłanie CV (w tytule maila proszę podać nr referencyjny) na adres monika.kubicka@progreshr.pl/; osobiste przybycie na adres Piotrkowska 16 bądź kontakt telefoniczny pod numerami:607-314-011/697-818-383. Telefony czynne również w weekend!!!

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 12 Sierpien, 2010  13:38

Identyfikator: 211958

Wyświetleń: 3345