Łódzkie

zmień miasto
Następne ogłoszenie >>

Młodszy specjalista ds. BHP

Łódź

Typ ogłoszenia: Dam Prace

MŁODSZY SPECJALISTA DS. BHP

Zadania:
-Prowadzenie i organizacja szkoleń BHP,
-Opracowywanie materiałów szkoleniowych z zakresu BHP,
-Przeprowadzanie kontroli warunków pracy oraz doradztwo w zakresie
przestrzegania przepisów, zasad, procedur, instrukcji BHP,
-Sporządzanie oceny i analiz ryzyka zawodowego na stanowiskach pracy oraz
ich aktualizacja,
-Prowadzenie dokumentacji powypadkowej oraz udział w ustalaniu
okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy,
-Przeprowadzanie audytów i kontroli warunków pracy oraz przestrzegania
przepisów i zasad BHP oraz standardów pracodawcy,
-Prowadzenie dokumentacji BHP zgodnie z obowiązującym wewnętrznym
standardem oraz obowiązującymi wymaganiami prawnymi,
-Raportowanie potencjalnych zagrożeń na stanowiskach pracy,
-Inne zlecone zadania przez kierownika.

Wymagania:
-Wykształcenie wynikające z Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia
2.09.1997 - w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy
-Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym minimum B2,
-Znajomość przepisów z zakresu prawa dotyczącego BHP,
-Dobra znajomość i obsługa pakietu MS Office,
-Samodzielność w realizacji zadań, dokładność i rzetelność,
-Umiejętność pracy na wyznaczonych celach i terminach,
-Otwarty umysł, kreatywność,
-Umiejętność współpracy i komunikacji.

Oferta:
-zatrudnienie w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
-praca w oparciu o umowę kodeksową - umowa o pracę,
-praca w pełnym wymiarze czasu pracy (możliwość pracy na niepełny etat - do
indywidualnego ustalenia z kandydatem),
-praca w systemie 2-zmianowym od poniedziałku do piątku,
-narzędzia niezbędne do pracy: telefon, laptop,
-szkolenia i rozwój w ramach wewnętrznego programu rozwoju pracowników,
-bezpłatny dostęp do platformy e-learningowej,
-bogaty pakiet świadczeń Manpower Premium (dostęp do platformy MyBenefit,
prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta sportowa),
-kompleksowy program wdrożeniowy,
-stabilna praca w zespole profesjonalistów,
-przyjazna atmosfera i zgrany zespół.

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 16 Kwiecien, 2024  12:57

Identyfikator: 741976

Wyświetleń: 1326