Łódzkie

Zatrudnienie BezpoŚrednio Przez FirmĘ Https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/f7f/1/16/1f60a

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

ZATRUDNIENIE BEZPOŚREDNIO PRZEZ FIRMĘ static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/f7f/1/16/1f60a.png&#128522;

Miejsce pracy: Łódź Teofilów

Zadania:
static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/f51/1/16/2714.png&#10004;&#65039; Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/f51/1/16/2714.png&#10004;&#65039; Sprawdzenie jakości wykonywanego wyrobu
static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/f51/1/16/2714.png&#10004;&#65039; Dbałość o stan techniczny maszyn i urządzeń oraz ład i porządek na stanowisku pracy

Wymagania:
static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/f51/1/16/2714.png&#10004;&#65039; Motywacja do pracy
static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/f51/1/16/2714.png&#10004;&#65039; Zdolności manualne

Oferujemy:
static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/fdf/1/16/1f4b5.png&#128181; Atrakcyjne wynagrodzenie
static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/ffc/1/16/1f44d.png&#128077; Stabilne zatrudnienie bezpośrednio przez firmę
static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/f84/1/16/1f381.png&#127873; Bogaty pakiet socjalny

Zachęcamy do przesyłania CV za pośrednictwem portalu, zapraszamy również do naszego biura przy ul. Sienkiewicza 85/87 w godzinach 8-17 (ORION I piętro).
Kontakt:734 108 159; 604 055 472

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 06 Luty, 2018  15:17

Identyfikator: 628701

Wyświetleń: 3753