Łódzkie

<< Poprzednie ogłoszenie

Zatrudnię Menadżer/Przedstawiciel

DRB Centrum Odszkodowań Spółka z o.o. jest jedną z największych i najaktywniej działających firm na rynku odszkodowań. Zajmujemy się udzielaniem pomocy osobom poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych. Reprezentujemy je w kontaktach z ubezpieczycielem i dokładamy wszelkich starań, by uzyskać w ich imieniu jak najwyższe odszkodowanie.

W związku z dynamicznym rozwojem Spółki poszukujemy kandydatów na stanowisko: Menadżer/Przedstawiciel

Zadania:

Menadżer buduje własny zespół agentów, prowadzi rekrutacje, szkolenia i zarządza sprzedażą zespołu.

Przedstawiciel dociera do poszkodowanych w wypadkach, podpisuje umowy i pełnomocnictwa z klientem .
Po zdobyciu doświadczenia może budować swój zespół i zostać menadżerem.

Wymagania:
Wykształcenie **** minimum średnie
Niekaralność i dobra opinia w środowisku
Własny samochód lub inna możliwość niezależnego transportu
Dostęp do Internetu i umiejętność korzystania
Nastawienie na sukces i chęć poszerzania wiedzy
Doświadczenie w sprzedaży będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
Skuteczny system szkoleń
Wysokie prowizje zgodnie z warunkami umowy agencyjnej (nie wymagamy działalności gospodarczej)
Nieograniczone możliwości własnego rozwoju przy wsparciu firmy
jasno wytyczoną ścieżkę kariery i możliwość awansu,
elastyczne godziny pracy,
sprawdzony i skuteczny system pozyskiwania klientów gwarantujący stabilność dochodów,

Aplikacje ze zdjęciem kierować do:
Ewelina Zimoń
ewelina.zimon@drb.pl/
tel. 509 685 795

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 21 Pazdziernik, 2010  10:12

Identyfikator: 238449

Wyświetleń: 3268