Łódzkie

<< Poprzednie ogłoszenie

Warehouse Manager

Koluszki, woj. łódzkie

HUMAN & HUNTER Doradztwo Personalne (wpis do rej. nr 6664), to firma współpracująca
z najbardziej wymagającymi Klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach, a jednocześnie starają się dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy.
Aktualnie dla naszego Klienta, szukamy osoby gotowej objąć stanowisko:

Miejsce pracy: Koluszki (woj. łódzkie)
Nr ref.: WM/EC/Ł

Zadania:
&#8226; Całościowe zarządzanie zintegrowanym centrum magazynowym (5 magazynów)
&#8226; Przygotowanie, wdrażanie i monitorowanie strategii i budżetu
&#8226; Określanie celów, wyznaczanie priorytetów i planowanie pracy
&#8226; Nadzór nad prawidłowością wykonywanych zleceń w ramach ustalonych KPI
&#8226; Koordynacja pracy zespołu magazynowego
&#8226; Nadzorowanie procesu realizacji zamówień klientów
&#8226; Stały kontakt z klientami, monitoring prawidłowości wykonywanych umów
&#8226; Współpraca z pozostałymi działami w firmie

Oczekiwania:
&#8226; Min. wykształcenie średnie
&#8226; Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
&#8226; Dobra znajomość języka angielskiego
&#8226; Znajomość systemów ERP, Xpertis, Macrologic
&#8226; Znajomość programu Exchange
&#8226; Znajomość systemów i narzędzi LEAN MANAGEMENT, KAIZEN, 5S
&#8226; Bardzo dobra znajomość MS Office
&#8226; Mile widziane uprawnienia na wózek widłowy
&#8226; Prawo jazdy kat. B
&#8226; Umiejętność zarządzania kapitałem ludzkim
&#8226; Dobra organizacja pracy własnej i podległych pracowników
&#8226; Operatywność, zdolności negocjacyjne

Nasz Klient oferuje:
&#8226; Atrakcyjne wynagrodzenie + premie i benefity
&#8226; Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
&#8226; Możliwość rozwoju w ramach prężnie działającej firmy produkcyjnej

Osoby zainteresowane stanowiskiem pracy i spełniające kryteria prosimy o przesyłanie CV na adres konsultant@human-hunter.pl/ W tytule wiadomości prosimy o zamieszczenie nazwy stanowiska.
Prosimy o zawarcie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawa z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014r. poz. 1182.
Informujemy, iż kontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 12 Styczen, 2016  15:20

Identyfikator: 572158

Wyświetleń: 2145