Łódzkie

<< Poprzednie ogłoszenie

Spedytor Drogowy Krajowy I Międzynarodowy

Łódź

Dynamicznie rozwijająca się spółka logistyczna ATC Cargo S.A. w związku z rozwojem Oddziału w Łodzi zatrudni:

SPEDYTORA DROGOWEGO KRAJOWEGO I MIĘDZYNARODOWEGO

Główne zadania:
- rozwijanie współpracy z obecnymi klientami,
- nawiązywanie współpracy z nowymi klientami polskimi i zagranicznymi,
- uczestnictwo w spotkaniach i negocjacjach z klientami,
- realizacja procesu transportowego,
- obrót dokumentacją transportową,
- obsługa zleceń transportowych (kalkulacje stawek, negocjacje cen, rozliczenia finansowe),
- rozwiązywanie problemów związanych z przewozem.

Od kandydatów oczekujemy:
- dyspozycyjności oraz wysokich zdolności organizacyjnych,
- doświadczenia na podobnym stanowisku (min. 2 lata),
- znajomości branży transportów całopojazdowych, częściowych, drobnicowych oraz expressowych,
- dokładności w działaniu także pod presją czasu,
- dobrej znajomości języka angielskiego i/lub niemieckiego, mile widziana znajomość języka francuskiego,
- znajomości obsługi komputera,
- min. średniego wykształcenia,
- komunikatywności oraz łatwości nawiązywania znajomość budowania relacji,
- znajomości zagadnień związanych ze spedycją.

Dodatkowe wymagania:
- praktyczna znajomość funkcjonowania giełd transportowych,
- dobra znajomość pakietu MS Office,
- zorientowanie na osiąganie postawionych celów,
- samodzielność w działaniu,
- znajomość branży sektora TSL,
- zaangażowanie.

Oferujemy:
- miłą atmosferę pracy,
- wpływ na podejmowanie decyzje,
- stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę),
- atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym,
- narzędzia pracy: komputer, telefon.

Dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres: b.feliksiak@atc-cargo.pl/.

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 30 Sierpien, 2011  12:31

Identyfikator: 336578

Wyświetleń: 1800