£ódzkie

zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie

Pracownik produkcji/pakowacz

Miejsce pracy: £ód¼ - Widzew

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Szukam Pracy

Zadania:
&#183; Obs³uga maszyn w ruchu
&#183; Kontrola jako¶ci
&#183; Proste raportowanie wyników produkcji

&#183; Pakowanie towaru

Wymagania:
&#183; Do¶wiadczenie w pracy na produkcji
&#183; Sumienno¶æ i zaanga¿owanie w powierzone obowi±zki
&#183; Zdolno¶ci manualne

&#183; Gotowo¶æ do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:
&#183; Pracê w systemie III zmianowym
&#183; Atrakcyjne wynagrodzenie
&#183; Pakiet Manpower Premium (m.in. karta sportowa, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe)
&#183; Opiekê konsultanta na ka¿dym etapie zatrudnienia
&#183; Mo¿liwo¶æ rozwoju zawodowego w strukturach firmy

Zachêcamy do przesy³ania CV za po¶rednictwem portal lub kontakt telefoniczny: 604 055 472.

Og³oszenie dodane: Czwartek, 01 Luty, 2018  10:57

Identyfikator: 628403

Wy¶wietleñ: 1087

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶

Podobne og³oszenia

  1. Pracownik Magazynu B³onie. Praca Od Zaraz!
  2. Pracownik produkcji
  3. Pracownik hali (Przebudowa sklepu) - Sulechów
  4. pracownik hali- wyk³adanie towaru
  5. Pracownik Hali &#8211; Stoisko: Tekstylia Domowe