Łódzkie

<< Poprzednie ogłoszenie

Pracownik produkcji

Łódź

Zastanawiałeś się kiedyś, jak to jest pracować u światowego lidera z branży AGD, który oferuje darmowy dojazd do pracy i szeroki zakres benefitów? Teraz możesz to sprawdzić! Zadzwoń: 501325867
Aplikuj: https://randstadpl.traffit.com/public/an/dllsekpXTT0=
oferujemy
&#8226; 16/16,50 brutto/h
&#8226; praca 3 zmianowa
&#8226; premie do 500 zł brutto/msc
&#8226; umowę o pracę tymczasową - odciągane składki, płatny urlop wypoczynkowy, możliwość wpisania bliskich na ubezpieczenie zdrowotne itp.
&#8226; płatne nadgodziny 50%, dni wolne 100%
&#8226; miejsce pracy: Łódź trzy lokalizacje
&#8226; darmowy dojazd do pracy z: Łęczycy, Zgierza, Ozorkowa, Piotrków Trybunalski, Koluszki, Moszczenica, Łask, Zduńska Wola, Brzeziny
&#8226; dostęp do platformy benefitowej RandstadPLUS a w niej: bilety do kina w niższej cenie, opieka medyczna Medicover i karta sportowa OK System w atrakcyjnej cenie
&#8226; możliwość przejścia bezpośrednio na firmę
&#8226; świeże jabłka do spożycia w trakcie pracy
&#8226; opieka konsultanta przy fabrykach
zadania
&#8226; montaż różnej wielkości elementów
&#8226; praca głównie stojąca
oczekujemy
&#8226; gotowości pracy w systemie 3-zmianowym (06:00-14:00-22:00)
&#8226; zdolności manualnych
&#8226; dokładności
Agencja zatrudnienia &#8211; nr wpisu 47

Ogłoszenie dodane: Piatek, 05 Czerwiec, 2020  17:01

Identyfikator: 684488

Wyświetleń: 1306