Łódzkie

<< Poprzednie ogłoszenie

Pracownik produkcji

Łódź

Masz doświadczenie w pracy na produkcji, nie boisz się wyzwań? Ważna jest dla Ciebie stabilna praca? Na co czekasz? Aplikuj już dziś!

oferujemy:

-atrakcyjną stawkę z możliwością awansu (min. 18 zł/h)
-stabilną pracę (bez przestojów)
-możliwość rozwój (szkolenia wewnętrzne)
-OK System od 21 zł
-dofinansowanie do obiadów
-zniżki do kina, restauracji itp.
-możliwość udziału w imprezach pracowniczych
-parking dla pracowników

zadania:

-obsługiwanie urządzeń do produkcji takich jak: prasy, testery automatyczne, nawijarki
-usuwanie nadlewek w procesie
-kontrola jakości
-pakowanie

oczekujemy:

-zdolności manualnych
-dobrego wzroku
-podstawowej obsługi komputera

Jak się do nas zgłosić:

-zaaplikuj https://www.randstad.pl/znajdz-prace/operator-montazu-cewek_lodz_57331/
-napisz sms o treści &#8222;PRACA CEWKI&#8221; na nr 725-305-705 - a oddzwonimy!
-zadzwoń i umów się na spotkanie

Agencja zatrudnienia &#8211; nr wpisu 47

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 04 Luty, 2019  19:42

Identyfikator: 650483

Wyświetleń: 841