Łódzkie

<< Poprzednie ogłoszenie

Monter - 2 zmiany - Łódź Śródmieście

Miejsce pracy: Łódź

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Zadania:

&#183; Docinanie blachy oraz profili aluminiowych
&#183; Montaż regałów z przygotowanych elementów
&#183; Obsługa pras i wykrawarek

Wymagania:

&#183; Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
&#183; Precyzja i dokładność w działaniu
&#183; Mile widziana znajomość rysunku technicznego

Oferujemy:

&#183; system pracy 2 &#8211;zmianowy

&#183; zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową, możliwość podjęcia długofalowej współpracy oraz zatrudnienia bezpośredniego
&#183; dostępem do programu Manpower Premium (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, dostęp do platformy e-learningowej, system rabatowy)
&#183; możliwość korzystania z pracowniczej platformy zakupowej

&#183; Opiekę konsultanta na każdym etapie zatrudnienia
&#183; Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy

Zachęcamy do przesyłania CV za pośrednictwem portalu lub kontakt telefoniczny: 604 055 472. Zapraszamy również do naszego biura przy ul. Sienkiewicza 85/87 w godzinach 8-17 (ORION I piętro)

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 05 Luty, 2018  12:38

Identyfikator: 628623

Wyświetleń: 1455