Łódzkie

<< Poprzednie ogłoszenie

Mechanik WÓzkÓw WidŁowych

Stryków k. Łodzi

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Obowiązki:
- konserwacja i naprawa wózków widłowych
- przygotowywanie wózków widłowych do kontroli/przeglądów
- prowadzenie kontrolnej/serwisowej książki wózków
- wymiana akumulatorów
- składanie zamówień i zakup części niezbędnych do naprawy oraz smarów.

Oczekiwania:
- doświadczenie jako mechanik wózków widłowych
- uprawnienia i zezwolenia z Urzędu Dozoru Technicznego
- motywacja do pracy
- możliwość dojazdu do Strykowa.

Oferujemy:
- możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie
- dwuzmianowy system pracy
- umowę pracy tymczasowej
- system premiowy
- możliwość przejścia na umowę wewnętrzną klienta.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres:
mwichrowska@job-impulse.pl/
W tytule podając nr ref.: MWW/MW/2011
Nr tel. 504 179 602

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych
osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji
(zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz 883)

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 29 Sierpien, 2011  14:35

Identyfikator: 336346

Wyświetleń: 3334