Łódzkie

<< Poprzednie ogłoszenie

Lider linii produkcyjnej

Chechło Pierwsze

Kilargo - polski producent lodów poszukuje chętnych do pracy na stanowisku:

Zadania:
*nadzór nad linią produkcyjną
*nadzór nad pracą podległych pracowników
*obsługa maszyn przemysłowych
*wykonywanie drobnych napraw i przezbrojeń

Oczekiwania:
*doświadczenie w pracy na produkcji, mile widziana produkcja spożywcza
*doświadczenie w zarządzaniu niewielkim zespołem
*umiejętność liczenia
*wykształcenie średnie techniczne lub spożywcze
*dobra organizacja pracy własnej i innych
*gotowość do pracy w systemie zmianowym

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.

Proszę w CV umieścić zapis: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych, przez firmę Kilargo Sp. z o.o. z siedzibą w Chechle Pierwszym przy ul. Torowej 13, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji bieżącej, jak i w przyszłości, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97 (Dz. U. z 2002r., Nr 101, poz. 926 ze zm.)".

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 25 Kwiecien, 2016  12:04

Identyfikator: 581005

Wyświetleń: 1726