£ódzkie

zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie

Kasjer/sprzedawca

Góra ¦wiêtej Ma³gorzaty

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Szukam Pracy

KASJER/SPRZEDAWCA

Agencja Pracy Select, firma dzia³aj±ca w obszarze doradztwa personalnego, po¶rednictwa pracy oraz pracy tymczasowej, nale¿±ca do Business Solutions Wojciech Kar³owski (nr W rej. Agencji Zatrudnienia: 3891), poszukuje kandydatów na stanowisko:

Nr Ref.: KASJER/SPRZEDAWCA/2017
Lokalizacja: Góra ¦wiêtej Ma³gorzaty
Rodzaj pracy: praca tymczasowa

Zadania na w/w stanowisku:
- Obs³uga klienta zgodna ze standardami firmy.
- Obs³uga kasy fiskalnej oraz terminala p³atniczego.
- Obowi±zki zwi±zane z obs³ug± asortymentu.
- Dbanie o ekspozycjê i wizerunek sklepu.

Wymagania:
- Aktualna ksi±¿eczka sanitarno-epidemiologiczna.
- Odpowiedzialno¶æ i zaanga¿owanie.
- Mi³a aparycja.
- Silna motywacja do pracy.

Osobie zatrudnionej oferujemy:
- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracê na pe³ny etat.
- Mi³± atmosferê pracy.

Informujemy, ¿e skontaktujemy siê wy³±cznie z wybranymi osobami oraz nie zwracamy nades³anych aplikacji.

Zainteresowane osoby prosimy o przesy³anie CV ze zgod± na przetwarzanie danych osobowych na adres: recepcja@select-hr.pl/ z podaniem w tytule wiadomo¶ci: KASJER/SPRZEDAWCA

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Potwierdzam prawdziwo¶æ powy¿szych danych i zgadzam siê na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi, które poda³am/em do wiadomo¶ci Business Solutions do celów rekrutacji pracowników. Jednocze¶nie o¶wiadczam, ¿e zosta³am/em poinformowana/y i¿ moje dane mog± zostaæ przekazane potencjalnym pracodawcom oraz, ¿e mam prawo dostêpu do tre¶ci swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wy¿ej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a tak¿e prawo za¿±dania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych ze wzglêdu na moj± szczególn± sytuacjê. Podanie danych jest dobrowolne. Jednocze¶nie wyra¿am zgodê na podejmowanie czynno¶ci maj±cych na celu weryfikacje prawdziwo¶ci przekazanych przeze mnie dokumentów i informacji w nich zawartych."

Og³oszenie dodane: Czwartek, 24 Sierpien, 2017  13:53

Identyfikator: 619239

Wy¶wietleñ: 1287

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶