Łódzkie

<< Poprzednie ogłoszenie

Przedstawiciel Ubezpieczeniowo - Finansowy w ING Życie

Łódź

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

ING Życie jest wiodącą firmą na rynku ubezpieczeń indywidualnych i grupowych. Wiarygodność i siła marki, innowacyjne produkty oraz dbałość o satysfakcję klientów to czynniki decydujące o naszym sukcesie.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osób na stanowisko:

Przedstawiciel Ubezpieczeniowo - Finansowy

Profil Kandydata:

&#8226;Poparte sukcesami doświadczenie w sprzedaży
&#8226;Dojrzałe podejście do życia
&#8226;Wysoka kultura osobista, zdolności komunikacyjne i interpersonalne
&#8226;Motywacja do pracy i chęć zdobywania doświadczeń
&#8226; chęć dołączenia do wiodącej i prestiżowej firmy na rynku usług finansowych

Zadania:

&#8226;Aktywne pozyskiwanie klientów indywidualnych i firmowych
&#8226;Organizacja i prowadzenie spotkań biznesowych z klientami
&#8226;Aktywna sprzedaż usług w oparciu o standardy firmy
&#8226;Budowanie długofalowych relacji z klientami
&#8226;Realizacja wyznaczonych celów i planów sprzedażowych
&#8226;Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy

Oferujemy:

&#8226;Wieloskładnikowy satysfakcjonujący system wynagrodzeń
&#8226;Bogaty system benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczanie grupowe, pakiet rekreacyjno-sportowy, wycieczki nagrodowe, umówione spotkania)
&#8226;Profesjonalne wdrożenie do zawodu
&#8226;Możliwość rozwoju w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się instytucji
&#8226;Przyjazne środowisko pracy i kulturę organizacji
&#8226;Dla najlepszych &#8211;stanowiska Managerskie

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli
&#8221;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)&#8221;.

Ogłoszenie dodane: Sroda, 25 Luty, 2015  13:15

Identyfikator: 540115

Wyświetleń: 2791