Łódzkie

zmień miasto

Pracownik restauracji McDonald's w Bełchatowie

Bełchatów

Odpowiedz: cp.lodz@pl.mcd.com

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Jeśli szukasz pracy

dopiero zaczynasz karierę zawodową lub masz wieloletnie doświadczenie,
jesteś osobą energiczną, odpowiedzialną, chcesz pracować w zespole

zostań pracownikiem restauracji McDonald's; w Bełchatowie

Obowiązki:
Pracownik Restauracji:
- praca przy kasie - przy obsłudze gości
- praca na obszarze kuchni - przygotowywanie kanapek
- drobne prace porządkowe w restauracji i terenie wokół restauracji

Oferujemy:
* uczciwe warunki zatrudnienia
* godziny pracy dopasowane do Twoich potrzeb
* profesjonalne szkolenia
* jasne zasady oceny
* szerokie perspektywy awansu

Wymagania:
- umiejętność pracy w zespole
- otwartość na potrzeby gości restauracji
- umiejętność przystosowania się do obowiązujących w firmie standardów i procedur
- umiejętność zaangażowania się w pracę i podejmowania inicjatywy
- umiejętności komunikacyjne
- książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
- ukończone 18 lat

Doświadczenie w gastronomii nie jest wymagane.

Więcej szczegółów w restauracji McDonald’s w Bełchatowie
ul. Lipowa 68 tel. 602 412 367 @ cp.lodz@pl.mcd.com

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 26 Sierpien, 2010  16:51

Identyfikator: 217138

Wyświetleń: 5209