£ódzkie

zmieñ miasto

Barman/-ka / Praca od zaraz na wyspie Rugia/ Atrakcyjna oferta

Wyspa Rugia

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Szukam Pracy

Agencja pracy Vivien Work (wpis do rejestru: 12754) poszukuje osoby na stanowisko:
Barman w ogródku piwnym

Wymagania:
bardzo dobra znajomo¶æ j. niemieckiego
do¶wiadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Zadania:
obs³uga kasy fiskalnej
przygotowywanie przek±sek
podawanie napoi
wspó³praca w 3- osobowym zespole

Zapewniamy:
zatrudnienie w oparciu o umowê o pracê na warunkach niemieckich
zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym z dostêpem do internetu ( 220 €/ miesi±c)
pracê 46 h/ tydzieñ, 6 dni w tygodniu
wynagrodzenie w wysoko¶ci 1400-1500 € netto/ miesi±c ( w zale¿no¶ci od kwalifikacji) + napiwki

Praca od zaraz do koñca pa¼dziernika na wyspie Rugia (160 km od ¦winouj¶cia)

Kontakt pod numerem: +48 89 679 03 20

Godziny pracy biura: pon.-pt. 9:00-17:00

Og³oszenie dodane: Wtorek, 20 Czerwiec, 2017  15:07

Identyfikator: 614165

Wy¶wietleñ: 2384

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶

Podobne og³oszenia

  1. Atrakcyjna,u³o¿ona 21-latka szuka sponsora
  2. Praca
  3. Praca dla ka¿dego
  4. Atrakcyjna dzia³ka budowlana w pieknej okolicy do sprzedania
  5. atrakcyjna 35-latka szuka sta³ego sponsora