Łódzkie

<< Poprzednie ogłoszenie

Praca opiekunki osoby starszej w Niemczech

Łódź

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

GoWork.pl/
Jesteśmy uznaną agencją pracy tymczasowej, działającą od 1990 roku na polskim rynku. Działamy również na rynku europejskim. Dzięki naszej pomocy setki osób bezrobotnych znajdują pracę. Obecnie prowadzimy stałą rekrutację na stanowisko:

Niemcy, potrzebna opiekunka dla Pana Hansa 70 lat Berlin

Stan zdrowia:
Pan Hans jest w dobrej kondycji zarówno psychicznej jak i fizycznej. Wymaga tylko pomocy przy poruszaniu się.

Obowiązki:
Do obowiązków opiekunki należy: pranie, gotowanie oraz robienie zakupów.
Do obowiązków związanych z opieką nad podopiecznym należy: pomoc w higienie ciała, w ubieranie/rozbieranie oraz w higienie ciała. Pacjentowi zdarza się wybudzać w nocy więc konieczna jest gotowość do czuwania.

Wymagania:
Poszukujemy kobiety z doświadczeniem w opiece nas osobami starszymi i z dobrą znajomością języka niemieckiego.

Oferujemy:
Naszym pracownikom gwarantujemy zatrudnienie w stabilnej, legalnej firmie.
Opiekunka wyjeżdżając na zlecenie ma zagwarantowany oraz opłacony transport do/z Niemiec oraz zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pobytu.
Wynagrodzenie: 1150-1185 euro netto
Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o:
&#8226; wysłanie SMS na numer: 797-898-769 o treści:632 podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego. ODDZWONIMY
Kontakt osobisty: Łódź ul. Gdańska 90 klatka A, 1 piętro lok 1 / 4

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 01 Sierpien, 2013  14:36

Identyfikator: 471853

Wyświetleń: 3652