Łódzkie

<< Poprzednie ogłoszenie

Praca na produkcji - wysoka stawka + dodatki

Poszukujemy osób chętnych do zleceń produkcyjnych w Radomsku na strefie ekonomicznej.

Nie wymagamy doświadczenia zawodowego. Dla nas liczy się jedynie Twoja motywacja do pracy.

Twoje zadania:
&#8226; montaż komponentów z branży AGD/ RTV
&#8226; stanowisko stojące

Oferujemy:
&#8226; umowę zlecenie z pełnymi składkami ZUS (możliwe płatne chorobowe)
&#8226; atrakcyjną stawkę godzinową wzbogaconą o dodatki płacowe
&#8226; możliwość pracy w weekend dla osób chętnych
&#8226; pracę w systemie 3 zmianowym
&#8226; bezpłatny parking przy zakładzie
&#8226; zaplecze socjalne
&#8226; wsparcie dedykowanego Koordynatora
&#8226; formalności w telefonie
&#8226; ubezpieczenie grupowe PZU na preferencyjnych warunkach
&#8226; szkolenie wprowadzające

Aplikuj lub zadzwoń pod nr tel. 500 465 162 i dowiedz się więcej!

Ogłoszenie dodane: Piatek, 07 Styczen, 2022  09:46

Identyfikator: 711653

Wyświetleń: 1051