£ódzkie

zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie Nastêpne og³oszenie >>

Praca na produkcji

Nowy Józefów

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Dam Prace

Manpower (agencja 412) w zwi±zku z rozwojem projektu ¶wiadczonego dla Klienta w £odzi na Nowym Józefowie poszukuje pracowników na stanowiska produkcyjne.
Zadania:
- Obs³uga maszyn produkcyjnych
- Wzrokowa kontrola jako¶ci produktu gotowego oraz pakowanie
- Obs³uga urz±dzeñ transportu bliskiego (zgodnie z posiadanymi uprawnieniami) na wybranych obszarach
- Bie¿±ce prace produkcyjne zlecone przez prze³o¿onego
Wymagania:
- Mile widziane do¶wiadczenie w pracach produkcyjnej
- Dok³adno¶æ, sumienno¶æ
- Umiejêtno¶æ pracy w zespole
- Posiadanie uprawnieñ na wózki wid³owe UDT lub/oraz uprawnieñ SEP bêdzie dodatkowym atutem
Oferta: - Zatrudnienie w oparciu o umowê pracê (pierwsza umowa na okres próbny
3 miesi±ce, kolejna na rok czasu)
- Wynagrodzenie podstawowe (wysoko¶æ wynagrodzenia uzale¿niona od kwalifikacji)
- Szeroki pakiet ¶wiadczeñ socjalnych (karta sportowa, ubezpieczenie medyczne i ubezpieczenie na ¿ycie)
- Praca w systemie zmianowym 4 brygadowym (tak¿e zmiany nocne i weekendy) &#8211; zgodne z grafikiem rocznym
- Profesjonalne wdro¿enie do pracy
- Wysokie standardy BHP
- Przyjazna atmosfera pracy
- Opieka Konsultanta Manpower podczas ca³ego procesu zatrudnienia (m.in. pomoc w dokumentach na Kartê Pobytu dla kandydatów z zagranicy)
Osoby zainteresowane prosimy o przesy³anie CV w odpowiedzi na og³oszenie na mail: gabriela.dziworska@manpower.pl lub kontakt telefoniczny 604055947 Skontaktujemy siê z wybranymi kandydatami.

Og³oszenie dodane: Sroda, 06 Marzec, 2024  12:42

Identyfikator: 740533

Wy¶wietleñ: 1056

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶

Podobne og³oszenia

  1. Praca
  2. Praca dla ka¿dego
  3. Praca dla Administratora strony internetowej
  4. Praca grill-bar
  5. Praca w hotelu