Łódzkie

<< Poprzednie ogłoszenie

Operator wózka widłowego

Łódź

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Jesteśmy Agencją Pracy Tymczasowej (wpis do rejestru nr 7852) i dla swojego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź Olechów

Obowiązki:
&#8226; prace związane z funkcjonowaniem magazynu: przyjęcie towaru, kontrola, wydanie
&#8226; pracę na wózku widłowym
&#8226; załadunek/rozładunek towarów

Kwalifikacje:
&#8226; uprawnienia na wózki widłowe (mile widziany wysoki skład)
&#8226; doświadczenie w kierowaniu wózkami widłowymi
&#8226; doświadczenie w pracy na magazynie logistycznym i ze skanerem
&#8226; gotowość do pracy zmianowej

Oferujemy:
&#8226; pracę w nowoczesnym zakładzie logistycznym w oparciu o umowę pracę
&#8226; pracę w trybie 3-zmianowym
&#8226; stabilne zatrudnienie

*oferta pracy tymczasowej

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV poprzez portal.

Ogłoszenie dodane: Piatek, 03 Pazdziernik, 2014  11:45

Identyfikator: 524236

Wyświetleń: 2549