Łódzkie

<< Poprzednie ogłoszenie

Operator maszyn

Kutno

Firma znajdująca się w Kutnie przy ul. Żołnierskiej i produkująca elementy z tworzyw sztucznych dla branży spożywczej, farmaceutycznej, jak również detale techniczne zatrudni operatorów - ustawiaczy maszyn do rozdmuchu tworzyw sztucznych - butelczarek, oraz operatorów maszyn wtryskowych - ustawiaczy wtryskarek.

Opis stanowiska
&#8226; Ustawianie maszyn zgodnie z dokumentacją i instrukcją.
&#8226; Utrzymanie powierzonych maszyn w stałej sprawności technicznej.
&#8226; Nadzór i kontrola nad parametrami procesu wtrysku.
&#8226; Nadzór nad jakością produkowanych elementów.
&#8226; Przeprowadzanie testów i prób technologicznych nowych projektów.
&#8226; Liczba etatów 3.

Wymagania
&#8226; Wykształcenie techniczne.
&#8226; Doświadczenie na podobnym stanowisku, min 6miesięcy.
&#8226; Umiejętność odczytywania rysunku technicznego.
&#8226; Gotowość do pracy w systemie 3 lub 4 zmianowym.
&#8226; Zaangażowanie.
&#8226; Praktyczna znajomość zagadnień związanych z ustawianiem procesu technologicznego butelczarki.
&#8226; Praktyczna znajomość zagadnień związanych z ustawianiem procesu technologicznego wtryskarki (możliwe przyuczenie).

Oferta
&#8226; Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
&#8226; Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.
&#8226; Benefity: opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe.
&#8226; Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy technicznej.

Osoby zainteresowane ogłoszeniem prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres:
info@idea-plast.pl/ lub bajor@idea-plast.pl/

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 18 Sierpien, 2015  11:42

Identyfikator: 558775

Wyświetleń: 3246