Łódzkie

<< Poprzednie ogłoszenie

Instalator/serwisant sieci internetowych

Łódzkie

INM Sp. z o.o. poszukuje osób kreatywnych, odważnych, szukających nowych
wyzwań oraz chcących odnieść sukces w branży internetowo-telewizyjnej.

W chwili obecnej prowadzimy rekrutacje na stanowisko:

Oferta kierowana jest do osoby z okolic lub miejscowości:

Sieradz, Warta, Jeziorsko, Ostrów Warcki, Kalinowa, Kliczków Mały, Kliczków Wielki, Kwasków, Brzeźnio, Blaszki,
Chlewo, Cielce, Debołęka, Goszczanów, Jesionna, Malków, Ostrów, Ostrów Warcki, Pyszków, Raczków, Rossoszyca, Sędzimirowice,
Tomisławice, Ustków, Włyń, Zagórki, Zielęcin.

OBOWIĄZKI:
&#8226; Podłączanie klientów do sieci dostępowej LAN/Wlan
&#8226; Podłączanie i obsługa klientów z projektów z Przeciwdziałania wykluczeniu cyfrowemu
&#8226; Usługi serwisowe
&#8226; Bieżący monitoring sieci dostępowej
&#8226; Rozbudowa sieci dostępowej
&#8226; Konserwacja sieci dostępowej
&#8226; Usuwanie awarii
&#8226; Raportowanie wyników
&#8226; Inne zadania wynikające z bieżącej administracji sieci dostępowej
&#8226; Wykonywanie czynności reklamowych i marketingowych w tym pozyskiwanie klientów
WYMAGANIA:
&#8226; Dobra znajomość komputerów i systemów operacyjnych rodziny Windows
&#8226; Znajomość rozwiązań sieciowych
&#8226; Prawo jazdy kat. B
&#8226; Dbanie o powierzone mienie służbowe, w tym samochód, narzędzia
&#8226; Dyspozycyjność
&#8226; Wysoka kultura osobista
&#8226; Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
&#8226; Znajomość systemów Mikrotik mile widziana
&#8226; Wiedza na temat nowoczesnych rozwiązań sieciowych: radiowych, kablowych i światłowodowych

OFERUJEMY:
&#8226; Atrakcyjny system wynagrodzeń w tym umowę o prace
&#8226; Ciekawą i pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, na samodzielnym stanowisku
&#8226; Niezbędne narzędzia pracy w tym samochód, sprzęt instalacyjny, laptop, telefon
&#8226; Bezpłatne szkolenie
&#8226; Wsparcie techniczne osób prowadzących

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesłanie swojej aplikacji na adres e-mail l.koba@inm.net.pl/
Uprzejmie informujemy, ze skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy również o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawa z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm."

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 05 Listopad, 2015  22:44

Identyfikator: 566780

Wyświetleń: 2472