£ódzkie

zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie

Specjalista ds. Rekrutacji sta³ych

£ód¼

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Dam Prace

Human & Hunter (wpis do rej. nr 6664), to specjalistyczna firma doradztwa personalnego, która wspó³pracuje z najbardziej wymagaj±cymi Klientami poszukuj±cymi pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach.
Aktualnie do naszego biura poszukujemy osoby gotowej obj±æ stanowisko:
Miejsce pracy:
£ód¼
Nr ref.: SR/EC/£

Zadania:
&#8226; Samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych na stanowiska ¶redniego i wy¿szego szczebla dla naszych Klientów,
&#8226; Aktywne pozyskiwanie kandydatów przy u¿yciu odpowiednich metod i narzêdzi,
&#8226; Prowadzenie bazy danych kandydatów i zarz±dzanie ni±,
&#8226; Promowanie firmy na lokalnym rynku pracy pod k±tem pozyskania kandydatów,
&#8226; Kompleksowa wspó³praca z klientami na ka¿dym etapie trwania projektu,
&#8226; Aktywne dzia³ania na rzecz rozwoju biznesu &#8211; pog³êbianie relacji z aktualnymi klientami oraz zdobywanie nowych,
&#8226; Udzia³ w projektach wewn±trzfirmowych,
&#8226; Sta³y kontakt z innymi filiami firmy
Wymagania:
&#8226; Wykszta³cenie wy¿sze, mile widziane kierunkowe,
&#8226; 2-3 lata do¶wiadczenia na stanowisku zwi±zanym z rekrutacj± pracowników,
&#8226; Bardzo dobra znajomo¶æ pakietu MS Office,
&#8226; Dobra znajomo¶æ jêzyka angielskiego (mile widziana znajomo¶æ jêzyka niemieckiego),
&#8226; Umiejêtno¶æ analitycznego my¶lenia,
&#8226; Bardzo dobra organizacja czasu pracy,
&#8226; Precyzyjno¶æ, sumienno¶æ, zorientowanie na wyniki.
Oferujemy:
&#8226; Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowê o pracê,
&#8226; Narzêdzia niezbêdne do wykonywania codziennej pracy ,
&#8226; Pakiet szkoleñ wewnêtrznych,
&#8226; Interesuj±c±, samodzieln± i pe³n± nowych wyzwañ pracê.

Osoby zainteresowane stanowiskiem pracy i spe³niaj±ce kryteria prosimy o przesy³anie CV na adres konsultant@human-hunter.pl/. W tytule wiadomo¶ci prosimy o zamieszczenie nazwy stanowiska.
Prosimy o zawarcie klauzuli: Wyra¿am zgodê na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV dla potrzeb niezbêdnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawa z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014r. poz. 1182.
Informujemy, i¿ kontaktujemy siê jedynie z wybranymi Kandydatami.

Og³oszenie dodane: Czwartek, 28 Styczen, 2016  15:33

Identyfikator: 573624

Wy¶wietleñ: 2642

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶

Podobne og³oszenia

  1. Specjalista ds. kontaktów z Klientem
  2. Specjalista ds. Dokumentacji Technicznej / Technical Writer
  3. Specjalista ds. sprzeda¿y reklamy
  4. Specjalista ds.Finansów osobistych
  5. Specjalista ds. BHP