Łódzkie

<< Poprzednie ogłoszenie

Specjalista ds. projektów unijnych

Łódź

Typ ogłoszenia: Dam Prace

COMPLEX S.A. poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy Łódź
Nr Ref.: SPU/2014

Zadania:

 bieżące analizowanie programów finansowanych ze środków Unii Europejskiej w celu określenia możliwości ich wykorzystania w działaniach Spółki,
 przygotowywanie wniosków oraz biznesplanów w sprawach pozyskiwania funduszy unijnych oraz rozliczanie projektów finansowanych z tego zakresu,
 prowadzenie dokumentacji finansowo-rozliczeniowej w zakresie pozyskiwanych środków,
 doradztwo strategiczne w zakresie pozyskiwania dotacji.

Oczekiwania:
 minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku pracy,
 wykształcenie wyższe, preferowane prawnicze/ekonomiczne,
 mile widziane ukończenie studiów podyplomowych i/lub szkoleń z zakresu funduszy Unii Europejskiej,
 praktyczna znajomość przepisów z zakresu pozyskiwania środków unijnych,
 doświadczenie w nadzorze i rozliczaniu projektów finansowanych ze środków unijnych,
 doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów i zarządzaniu nimi,
 umiejętność podejmowania szybkich i trafnych decyzji,
 bardzo dobre umiejętności negocjacyjne.

Oferujemy:
 atrakcyjne warunki zatrudnienia,
 pracę na odpowiedzialnym i samodzielnym stanowisku,
 pracę w dynamicznym środowisku biznesowym,
 niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon komórkowy).

Zapraszamy do składania swoich aplikacji (CV + list motywacyjny) na adres: rekrutacja@cx.pl/ wpisując numer referencyjny SPU/2014.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodna przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. 1997, Nr 133, poz. 833).

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 22 Kwiecien, 2014  12:34

Identyfikator: 504114

Wyświetleń: 2275