Łódzkie

<< Poprzednie ogłoszenie

Koordynator Pracowników Tymczasowych

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

KS Service Sp. z o.o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia i Doradztwa Personalnego, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 2894. Jesteśmy Agencją przyjazną osobom z orzeczeniem o niepełnosprawności.
Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, poszukujemy komunikatywnej i stanowczej osoby na stanowisko:

Obowiązki:

- Rekrutacja pracowników fizycznych
- Wprowadzanie nowych pracowników w zasady obowiązujące w magazynie i standardy pracy
- Przeprowadzanie szkoleń wstępnych dla nowych pracowników
- Bieżąca kontrola pracy w magazynie, obsługa administracyjna pracowników tymczasowych
- Znajomość MS Excel

Wymagania:

- Gotowość do pracy w pełnym wymiarze godzin w godzinach 6:00 &#8211; 14:00
- Komunikatywność
- Konsekwencja
- Doświadczenie w koordynacji pracy zespołu

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie w Agencji Zatrudnienia o ugruntowanej pozycji na rynku
- Praca w magazynie międzynarodowej sieci handlowej
- Wynagrodzenie adekwatne do wyników pracy

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 28 Lipiec, 2014  11:32

Identyfikator: 515580

Wyświetleń: 2549